Úvodní stránka » Aktuality » 4. DEN ŠKOLY V PŘÍRODĚ 12.04.2018

4. DEN ŠKOLY V PŘÍRODĚ 12.04.2018

Probudili jsme se do nádherného posledního rána naší PRIMÁTORSKÉ ŠKOLY V PŘÍRODĚ...

Na pokojích začal "mravenčí rej"! Všechny zbylé věci bylo pořeba rozřídit a najít pro ně ten správný kufr.

Děti se oblékly do krásných slavnostních nových triček a spěchaly na snídani. Při ní se rozloučily a poděkovaly za starost o svá bříška paní kuchařce. Předaly jim medaily, diplom a taky nějakou dobrotu. :-)

Pak čekalo odměňování i na ně samotné. Každému se za chvíli houpala na krku zlatá medaile ze školy v přírodě. Poslední odměnou byla cestovní píšťalka.

Cesta autobusem nám rychle uběhla a děti se n azahradě školičky setkaly se svými kamarády! To bylo vítání!!!

Po dobrém obědě už netrpělivě čekaly, kdy se otevřou dveře od Sluníček a objeví se právě ta jejich maminka nebo tatínek!

Věříme, že vám stačily, než padly padly únavou, všechno povyprávět a ukázat krabičku svých pokladů... :-)

My jsme rády, že jsme vám všechny děti v pořádku předaly a mohly si s klidným srdcem říct, že i pátá škola v přírodě dopadla dobře.

Vážíme sivašeho poděkování a ocenění. To je odměna zase pro nás...a zárověň motivace k naší náročné práci... :-)

Andrejka a Ivanka