Úvodní stránka » Aktuality » PODĚKOVÁNÍ

LÉKAŘI A SESTŘIČKY JSOU JAKO DEŠTNÍKY,

KTERÉ NÁS CHRÁNÍ PŘED DEŠTĚM…DĚKUJEME!!!

Co pro nás dělají páni doktoři? Jak nám pomáhají sestřičky? To byly otázky, které paní učitelky s dětmi probíraly v rámci prevence onemocnění. Děti se shodly na tom, že nás léčí, šijou nám bobina, moc pracují, abychom byli zdraví, ošetřují lidi, když je jim špatně, musí mít roušku, aby neměli covid, dávají injekce a to je dobře… Všichni vědí, že jsou pro nás nepostradatelní a proto jsme se společně rozhodly, že by bylo hezké jim za jejich práci poděkovat! Společně jsme proto vytvořily koláž z fotografií s poděkováním, kterou jsme po panu místostarostovi Janu Hrdém poslaly do nemocnice v Uherském Hradišti.

Moc nás potěšila reakce lékařů a sestřiček s oddělení ARO, ke kterým náš dárek doputoval! Poslali nám nejen fotky s naším dárkem, ale i krásný vzkaz, který nás velmi potěšil:

„Dobrý den,

dovolte mi, abych Vám a zejména dětem jménem vedení uherskohradišťské nemocnice poděkovala za milé fotky. Fotky nám udělaly nesmírnou radost. :)

Personál stanice ARO si fotografie umístí na oddělení, aby jim v tomto nelehkém období zpříjemnily těžké chvíle během služby. Na oplátku posílají lékaři a sestry dětem i učitelům pozdrav v podobě úsměvů a srdcí.

Ještě jednou srdečný dík a pevné zdraví.“

Jsme moc rádi, že jsme mohly aspoň malým dílkem přispět k radosti lékařů a sester, kteří pro nás v této nelehké době dělají maximum! MOC SI JEJICH PRÁCE VÁŽÍME!!!

Všichni kluci a holky z PRIMÁTORSKÉ ŠKOLKY.

MŠ Klíček

PODĚKOVÁNÍ 6           PODĚKOVÁNÍ 3