Úvodní stránka » Aktuality » 1. den Školy v přírodě SEV Maršov

Tak už je to konečně tady!!! Nastal ten dlouho očekávaný den, kdy se naše děti ze Sluníček vypravily na školu v přírodě...

Cesta autobusem nám rychle ubíhala...a v maršovském kouzelném lese se opět z paní učitelky a paní ředitelky staly Ivanka s Andrejkou. Z dálky už nás vítali naši známí...paní kuchařka s panem kuchařem s dobrou svačinkou.

Děkujeme naší Verunce za pomoc se zavazadli a ubytováním dětí! :-*

Rozdělení do pokojů už měly děti dávno naplánované! Máme pokoje Princezen, Veverek, Fotbalistů, Zlodějů a nám děti přidělily pokoj U dvou sluníček.

Během dopoledne jsme se seznámili s prostředím školy a připomněli důležitá pravidla. "Staří školáci" jsou našimi velkými pomocníky. Všechno ví a všechno znají... :-)

Po výborném obědě a chvilce odpočinku jsme hráli na hřišti fotbal, skákali gumu a při tom děti postupně dopsaly pozdravy domů, které už jsou na cestě k vám.

Odpoledne se nám sluníčko schovalo a začalo pršet. Tento čas jsme využili k prvním zápisům do deníku a zdobením našich triček, které se nám velmi povedly.

Do večeře jsme hráli v herně různé hry, malovali, skládali a tvořili z papíru. Nesměla chybět první odměna do krabiček na poklady a trochu toho mlsání...

Než jsme se měli začít chystat do postýlek, tak nám ještě zbyla chvilka času, který naše děvčátka využila k pletení náramků z gumiček a naši chlapi :-) chvíli fandili finálovému utkání v hokeji... :-)

Na konci dne jsme čarovali..., aby za námi zase přišlo zítra sluníčko... "Kůry, můry, ven, ať je krásný den..."

Po večerní hygieně, pohádce na dobrou noc a potůleníčku, už teď všechna naše Sluníčka leží ve svých pelíškách...a těší se, co jim přinese další den! :-)

Děkujeme rodičům za podporu, vzorně nabalené děti a také za první poštu...

Dobrou noc všem!

Z Maršova do Uherského Brodu zdraví Vaše Ivanka a Andrejka.


PUBLICITA_DIGITALIZACE
OP JAK
Realizace projektu OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I

Naše MŠ realizuje projekt OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Název projektu: Šablony I na MŠ Primátora Hájka, UB.

Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0000002.

Podrobný rozpis aktivit naší školy v rámci Výzva č.02_20_080 naleznete zde.

Přístupnost webových stránek