Úvodní stránka » Aktuality » 13. 4. 2023 - 3. den školy v přírodě

Už víme, co je aprílové počasí… Dnešní ráno bylo úplně jiné než to včerejší. Věděli jsme, že počasí bez deště dlouho nevydrží, a proto jsme vyrazili hned po snídani na hřiště. Čekala nás ranní rozcvička a spousta jiných pohybových her.

Když nás paní kuchařka zavolala na dopolední svačinku, obloha se zatáhla a k dobrému chutnání nám začal bubnovat déšť na střechu. Do oběda si děti stihly zapsat do deníčků vytvořit ozdobné placky.

Když jsme se chystaly k odpolednímu odpočinku, najednou se z chodby ozvalo: „Poštaaaaaaaaaaaa!“. To za námi přijela paní pošťačka :) s plnou náručí pozdravů pro děti. V pošťáckém batohu nechyběl ani dáreček pro každého. Děti měly z pozdravů obrovskou radost!!!

Protože ani odpoledne se počasí neumoudřilo, začalo naše tvořivé odpoledne. Z kouzelných kamínků jsme si vyrobili maršovské amulety. Pod heslem „po práci – legraci“ nás čekalo řádění na skákacím hradě, které si děti náležitě užily.

Do večerní pohádky stihly to, na co se těšily celý den – pyžamovou párty s diskotékou a mlsáním a noční stezku odvahy… Po večerním „tuli tuli“ a obrovské odměně pro nás velké holky v podobě věty: „Tak šťástný jsem ještě v životě nebyl!“, děti usnuly „jako když je do vody hodí“ …

Z Maršova zdraví VELKÉ HOLKY Z PRIMÁTORSKÉ ŠKOLKY A+I+V.