Úvodní stránka » Aktuality » 2. den Školy v přírodě SEV Maršov

Dnešní ráno nás o půl šesté probudilo kokrhání maršovského kohůta a zpěv Šimonka...zas je tu další krásný den...plný očekávání a otázek: Co budeme dělat teď?! :-)

Den jsme zahájili rozcvičkou před Starou školou, která nás dokonale nastartovala...bude to DEN VÍTACÍ!!! :-)

Po vydatné snídani, která zmizela během chvilky, jsme očekávali příjezd našich kamarádů, paních učitelek a tety Janinky a Boženky. Velkým překvapením byl barevný skákací hrad se skluzavkou, který děti nadchl. Dětem ze školičky se pochlubily svými pokojíčky a vyprávěly kamarádům své zážitky. Během chvilky se naše děti proměnily v motýlky, kočičky, pejsky, fotbalisty...a další a další...to je namalovala naše paní učitelka Petruška. Obrázky jim vydržely až do peřin... :-) Naše kamarády jsme před obědem vyprovodili až k autobusu a zamávali na cestu domů.

Po dobrém obědě a chvilce odpočinku jsme se už těšili na naši Evičku, která za námi měla odpoledne dorazit! Čekání na její příjezd jsme si krátili vytvářením přírodní "maršovské paletky" do našich deníků, kreslením obrázků křídami na přivítanou a samozřejmě...fotbal, fotbal, fotbal...

Když si Princezny ubytovaly svou novou sedmou Princezničku Evičku, tak jsme se vypravili na poznávací procházku kolem Maršova, spojenou s hledáním různých pokladů, odpovídaním na otázky a pozorováním zajímavostí přírody.

Po večeři nás čekala pyžamová párty, plná her a písniček, zakončená očekávaným mlsáním.

Nechyběla ani pohádka na dobrou noc. Tentokrát jsme se sešli v pokoji u Zlodějů.

Děti pomalu usínají a my doufáme, že zítra kohout zakokrhá alespoň o chvilku později... :-)

Dobrou noc všem...

P.S.: Děkujeme všem za mailovou či SMSkovou poštu pro své děti. Pošťák vždy vše vyřídil a snažil se co nejdříve s dětmi odepsat!

Z Maršova do Uherského Brodu zdraví Ivanka a Andrejka.


PUBLICITA_DIGITALIZACE
OP JAK
Realizace projektu OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I

Naše MŠ realizuje projekt OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Název projektu: Šablony I na MŠ Primátora Hájka, UB.

Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0000002.

Podrobný rozpis aktivit naší školy v rámci Výzva č.02_20_080 naleznete zde.

Přístupnost webových stránek