Úvodní stránka » Aktuality » 4. den Školy v přírodě SEV Maršov

Už je to tady, už je to tu!!! Všechny Vaše děti si hrají na naší primátorské zahradě! Hurááá!!! Volejte sláva a tři dny se radujte!!! :-D

Ráno nastalo v maršovské škole velké balení...čí je to bunda?! Komu chybí ponožka?! V umývárně máte věci.......... V kufrech i taškách na Vás čekají velká překvapení... Nezapomeňte na pondělní burzu oblečení, které najdete a nepatří Vašemu děťátku!

Po snídani jsme se rozloučili a poděkovali paní kuchařce a panu kuchaři Řezníčkovým. Zazpívali jsme jim naši hymnu školy v přírodě, udělili jedničku s hvězdičkou a řád zlaté vařečky za to, jak krásně se o nás po celou dobu pobytu starali. Oni měli na oplátku pro všechny děti i pro Ivanku s Andrejkou nachystané čokoládové berušky.

Na cestu domů v našich krásných tričkách děti dostaly zlaté medaile, které si bezesporu za naši školu v přírodě zasloužily! Jsme na ně pyšné! Jsou to skvělé primátorské NAŠE - VAŠE dětičky!!! :-)

Užijte si krásný společný víkend! Až se děti prospí :-) , určitě Vám budou vše vyprávět!

P.S.: Nezapoměňte prohlédnout děti, jestli si nepřivezly nějakého návštěvníka. I přes ochranu repelentem se nám jich podařilo pár najít!

Z Uherského Brodu zdraví Vaše Ivanka a Andrejka.