Úvodní stránka » Aktuality » 5. 4. 2024 - 4. den Školy v přírodě

Po pátečním probuzení nastalo velké balení! A znáte to…je možné, že vám bude něco chybět nebo naopak něco přebývat! V pondělí ve sluníčkové šatně bude probíhat „burza oblečení“, kde, prosím, přineste věci, které by nebyly vaše!

Poslední snídaní jsme se rozloučili s naší paní kuchařkou Janičkou, která se po celou dobu starala o naše bříška a připravovala nám skvělá jídla!

Pak nastalo naše loučení s maršovskou školou a poslední rozdělování odměn. Všechny děti si zasloužily diplom a zlatou medaili za statečnost při překonání odloučení od rodičů i plnění všech úkolu a výzev, které jsme si pro ně připravili!

Na návsi jsme nasedli do autobusu, který nás bezpečně odvezl zpět do naší MŠ Klíček. Hned na brance na nás čekalo překvapení v podobě vítací tabulky od našich kamarádů, kteří zůstali ve školičce.

My velké holky jsme moc rády, že i v letošním roce se nám Škola v přírodě vydařila a všechny děti jsme v pořádku a zdravé přivezly domů! Počasí nám nakonec přece jen přálo a děti si celý týden moc užily. Věříme, že podle svých „zápisků“ z Deníku školy v přírodě se od dětí vše dozvíte!

Z MŠ Klíček zdraví Vaše Andrejka, Ivanka a Verunka.

P.S.: Děti jsme po celou dobu stříkali přípravky proti klíšťatům, kontrolovali je…ale bude dobré, když je doma ještě prohlédnete!