Úvodní stránka » Aktuality » ŠKOLA V PŘÍRODĚ _ 1.DEN_ 19.4.2022

   

1.den ŠKOLY V PŘÍRODĚ 19. 04. 2022

     

Po dvouletém čekání jsme se konečně dočkali a mohli vyrazit na naši tradiční „Školu v přírodě“. Už ráno při příchodu do MŠ bylo na dětech znát velké očekávání a těšení se, co je na Maršově čeká…

Projetím kouzelného maršovského lesa, kde se z paní ředitelky a paní učitelky stala Andrejka s Ivankou, se před námi otevřelo krásné údolí s pohledem na starou školu, která již netrpělivě očekávala příjezd našich primátorů a primátorek.

Rozdělení dětí do pokojů bylo hned vyřešeno, protože samy děti už měly předem domluveno, se kterými kamarády chtějí spinkat. I názvy pokojů byly dávno promyšlené a hned jsme věděli, že tu máme:

POKOJ BORCŮ – Maty, Tobi, Ondra, Davídek a Kiki.

POKOJ MOŘSKÝCH PANEN – Nelinka, Sofinka, Dominička, Klárinka, Josefínka, Klaudinka a Miinka.

ANDĚLSKÝ POKOJ – Anička, Adélka, Terezka, Anežka, Patrička a Julinka.

Pro Andrejku s Ivankou děti vymyslely KYTIČKOVÝ POKOJ.

Vybalování věcí z tašek, kufrů a batůžků necháme bez komentáře…určitě si to dovedete představit…18x…

Po výborném obědě a krátkém lenošení na pokojích děti vyběhly na hřiště nad školou, kde pozorovaly zatažené nebe plné deště nad Uherským Brodem a včelky na maršovském trávníku zalitém sluníčkem. Vyzkoušely i mnoho cvičebního načiní, hrály na honěnou, skákaly na trampolíně a také objevovaly své první poklady přírody!

Obrovským překvapením pro nás všechny byl Aničkou odhalený velký kámen, pod kterým se skrývala všechna naše jména s velkým srdíčkem. Toto překvapení pro nás připravila rodina Vránova, která se sem vydala „na výzvědy“. MOC JI ZA POZDRAV DĚKUJEME!!!

Před večeří jsme stihli krátkou procházku na kraj lesa, ze kterého si postupně nosíme dřevo na táborák, napsali jsme pohledy domů, zapsali do sešitků a pak již vyjedli paní kuchařce všechny hrnce…

Následovalo předání odměn za dnešní den, ze kterých měly děti velkou radost! Děkujeme rodičům, kteří nám s odměnami pro děti moc pomohli.

Po sprchování, čištění zoubků, rozčesávání vlásků nás čekalo čtení „Pohádek z vesmíru“. Tentokrát jsme se všichni sešli na pokoji Borců. Po nezbytném potůlení, děti ulehly do svých postýlek…tak DOBROU NOC a zítra se těšíme na další dobrodružství…

 

Z Maršova Vás zdraví Vaše Andrejka a Ivanka.

  


PUBLICITA_DIGITALIZACE
OP JAK
Realizace projektu OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I

Naše MŠ realizuje projekt OP JAK: Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Název projektu: Šablony I na MŠ Primátora Hájka, UB.

Registrační číslo projektu: CZ.02.02.XX/00/22_002/0000002.

Podrobný rozpis aktivit naší školy v rámci Výzva č.02_20_080 naleznete zde.

Přístupnost webových stránek