Spolek rodičů a přátel MŠ Klíček

se sídlem Primátora Hájka 2030, 688 01 Uherský Brod
e-mail: spolekmsklicek@seznam.cz
bankovní spojení: 222 057 758 / 0600 MM Bank, Uherský Brod

Posláním Spolku rodičů a přátel MŠ Klíček je spolupracovat s mateřskou školou, vytvářet zázemí pro výchovně vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity dětí, podílet se na přípravě a koordinaci aktivit pro děti a rodiny s dětmi, pomáhat mateřské škole při plnění jejich úkolů v oblasti výchovně vzdělávací, přispívat k materiálnímu, technickému a finančnímu zajištění činností.

Ke stažení:

NAŠI SPONZOŘI: